0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دیکشنری فرانسه انگلیسی کالینز با تلفظ برای ویندوز

10 خرداد 1401
0 دیدگا

یکی از بهترین دیکشنری های فرانسه به  انگلیسی، دیکشنری معروف کالینز است که کلیه لغات انگلیسی و فرانسه را با تلفظ دارد. امکان جستجوی فرانسه به انگلیسی و برعکس موجوده و برای لغات مذکر و مونث تلفظ های جداگانه داره تا دقیقا تلفظ صحیح کلمات را متوجه بشید.. (تحت ویندوز است)

نکات مهم در نصب برنامه :

نکته اول: این لینک رو فقط با نرم افزارهای تورنت می توانید دانلود کنید.

نکته دوم : پس از دانلود ، دو فایل که با پسوند cue/bin هستند را با برنامه ی nero یا daemon tools روی یک CD یا DVD رایت کنید. این دو فایل در کنار هم شبیه یک فایل ISo عمل میکنند و در اصل فرمت دیگری از فایلهای CD image هستند. (فایل cue رو دوبل کلیک میکنید تا برنامه nero یا daemontools آنرا باز کند . برنامه خودش فایل bin را به کار میگیره) حالا می توانید براحتی آنرا نصب کنید.

نکته سوم: برای اینکه تلفظها نیازی به CD نداشته باشد، کافیست پوشه ی sound را از روی CD، روی پوشه ی sounds در دایرکتوری نصب برنامه جایگزین کنید. دایرکتوری نصب احتمالا چیزی شبیه این خواهد بود :

C:\Program Files\Intense Language Office

  دانلود دیکشنری از طریق تورنت از اینجا یا اینجا یا اینجا حجم : 655 مگ

iranfrench_admin

لینک کوتاه نوشته
دانلود باکس
جعبه دانلود جهت دانلود سریع از VPN استفاده نکنید.. تمامی فایل ها قبل از درج بررسی شده اند. لینک دانلود از دو سرور مختلف است. امکان قطع دانلود فایل ها وجود دارد. جهت دانلود از IDM استفاده کنید.. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید